کلیپ سوتی.کلیپ دیدنی.کلیپ های جدید داغ

نرم افزارضدویروس,دیواراتش

Sophos Antivirus نام یكی دیگر از آنتی ویروس های قدرتمند و مطرح دنیای كامپیوتر است كه از طرف کمپانی معروف انگلیسی بنام، Sophos ارائه شده است، این ویروس كش از قدرت و سرعت بالا و قابل توجهی در شناسایی و حذف انواع ویروس ها برخوردار بوده و محافظ خوبی برای كامپیوتر شما بشمار می رود.
Sophos Antivirus تا به حال جوایز بسیاری از شرکت های برتر نرم افزاری دریافت نموده است، این ضد ویروس قادر است از کامپیوتر شما در مقابل انواع ویروس ها، تروجان ها، جاسوس ها و کرم های مخرب، محافظت به عمل آورده و از آلوده شدن سیستم شما پیشگیری نماید.
این برنامه از انعطاف پذیری بسیار خوبی جهت اسکن های كنترل شده و زمانبندی شده  برخوردار بوده و حتی قادر است سیستم های یک شبکه را از طریق کامپیوتر سرور آپدیت نموده و شما را در مقابل آخرین تهدید ها بیمه کند.

از دیگر قابلیت های كلیدی این آنتی ویروس توانایی بالای آن در زمینه ی یافتن و نابودی کرم ها می باشد، به عنوان مثال کرم Jeefo که با ورود به سیستم تمامی فایل های اجرایی را به خود آلوده می سازد و سرعت سیستم را تا حد قابل توجهی پایین می آورد و فعالیت برخی فایل های اصلی ویندوز را مختل می سازد، به سادگی توسط Sophos كشف شده و حذف می گردد.
نسخه جدید این آنتی ویروس قابلیت نصب بر روی ویندوز ویستا را دارا می باشد. همچنین دیوار آتش (Firewall) مخصوص این این آنتی ویروس نیز ارائه شده است که با نصب این دو نرم افزار در کنار هم علاوه بر محافظت در مقابل ویروس ها از نفوذ هکرها به سیستم خود و فعالیت نرم افزارهای جاسوسی جلوگیری کنید.


+ نوشته شده درجمعهساعت 8 قبل از ظهرتوسط علیرضا | | تعداد بازدید : 375

مطالب قبلی

صفحات وبلاگ